U subotu 27.02.2016. godine održana je mala Skupstina mladeži DVD-a Varaždin.

Nakon intoniranja himni, malu skupstinu otvorio je i pozdravio prisutne, predsjednik Drustva Mirko Svetec.

Skupstini su osim članova mladeži prisustvovali i Zapovjednik drustva Damir Brezovec, tajnik Tomislav Turkalj, mentori i članovi Upravnog odbora, te iz JVP grada Varaždina gosp. Rogina Mario, kao i dio roditelja djece.

Izvjestaj o radu podnio je mentor Goran Kusenić, a plan rada za 2016. godinu podnio je mentor Milan Siročić.

Posebno je svečano bilo prilikom davanja Svečane vatrogasne prisege, gdje su članovi Skupstine ponavljali tekst iza čitača Igora Zbodulje.

Skupstinari su izabrali troje predstavnika za 152. Skupstinu Drustva, koja će se održati 12.03.2016. godine.

Skupstinu je uz Ines Siročić i Luciju Turkalj vodila Lorena Ožura.

Po zavrsetku sjednice Skupstine i čestitki koje je uputio predsjednik drustva Mirko Svetec i Mario Rogina iz JVP Varaždin a druženje je nastavljeno uz skroman vatrogasni domijenak.